„Sokolska revija plesa i akrobatike 2021“

Dana 28.11.2021. godine sa početkom u 09.00 časova u Gradskom centru za fizičku kulturu Beograda održana je „Sokolska revija plesa i akrobatike u organizaciji Sokolskog Saveza Beograda“.

Sokolske plesne i akrobatske revije imaju tradiciju dugu više od 100 godina. Ova manifestacija je tradicionalna jedna od najvećih koje organizuje Sokolski Savez Beograda i gde iz godine u godinu ima sve više učesnika. Rekreativni ples je jedan od najbrojnijih oblika vežbanja u sokolskim društvima

Na reviji je učestvovalo više od 200 takmičara uzrasta od 3 do 70+ godina iz Sokolskog društva Beograd Matica, Sokolskog društva Batajnica, Sokolskog društva Vršac, Plesnog Kluba FLAJ, Baletski klub Bonijele Anastasov, KUD Srpska Tradicija, BIBADARI Indonezija, Dare to Dance.

You may also like...